Logo 132.cz

telefon +420 733 479 824
telefon info@132.cz

Readymade společnosti

Podnikejte okamžitě! Naše firmy jsou bez obchodní historie, bezdlužné, se splaceným 100 % základního majetku a samozřejmě zapsané v obchodním rejstříku. Veškerou administrativu zařídíme my. Informujte se o přesné ceně on-line, rádi vám poradíme s i se vším ostatním.

Virtuální sídlo společnosti

Nabízíme vám založení sídla společnosti. Nabídka zahrnuje úschovu pošty, označení sídla společnosti obchodní firmou a identifikačním číslem. Nabízíme sídla nejen v Praze, ale i na mnoha místech celé republiky. Zavolejte ještě dnes pro veškeré podrobnosti.

Poskytnutí trvalého pobytu

Máte problém se získáním trvalého pobytu nebo se bojíte návštěvy exekutora? Bydlíte v pronájmu a majitel nesouhlasí s umístěním Vašeho trvalého bydliště? Nabízíme důvěryhodnou adresu trvalého bydliště včetně přeposílání pošty.

Nabízíme služby v těchto lokalitách

Máme pro vás připravené bližší informace k poskytovaným službám. Zavolejte na telefonní čísla níže nebo nám napište email a ihned se dozvíte, co vše jsme schopni pro Vás udělat.

 

Rychlý kontakt

 

Levné sklady s.r.o.
Ing. Lukáš Palma

kontakt

telfon +420 733 479 824

mail  info@132.cz

 

FB Twitter G+ linkedin

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace