Logo 132.cz

telefon +420 733 479 824
telefon info@132.czVirtuální sídlo firmy v Mělníku


Mělník je moderní okresní město ve Středočeském kraji 30 km na sever od Prahy. Leží na pravém břehu Labe naproti ústí Vltavy. Město vzniklo ve 13. století z podhradí a později trhové osady, od konce 15. století město stagnovalo, obrat nastal až ve století devatenáctém. V současnosti ve městě žije okolo 20 tisíc obyvatel. Mezi nejzajímavější památky ve městě patří Mělnický zámek, postavený v barokním slohu, který byl původně středověkým hradem, radnice, původně rychta z roku 1398 a gotický trojlodní kostel svatého Petra a Pavla, původně románský z 11. století.

 
Virtuální sídlo rychle a podle vašich představ

 

Když se podíváte na internet, najdete spoustu nabídek virtuálních kanceláří v této lokalitě i okolí. Různé firmy nabízejí různé benefity, ale dejte si pozor na to, abyste neplatili za něco, co vůbec nevyužijete. Náš balíček služeb je nastaven přesně na individuální potřeby každého podnikatele, nezaplatíte tak ani korunu navíc. Virtuálním sídlem u nás jednoduše ušetříte.

 

 

Rychlý kontakt

 

Levné sklady s.r.o.
Ing. Lukáš Palma

kontakt

 

FB Twitter G+ linkedin

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace